Edasimüügivõimalused

Miratag pakub kahte edasimüügivõimalust.

Müüge edasi piiratud juurdepääsuga kasutajakontosid, mis on seotud teie põhikontoga. See sobib ettevõtetele, kes soovivad müüa Miratagi oma toodete lisateenusena ja pakkuda oma klientidele reaalajas juurdepääsu Miratagile.

Hakake partneriks, müüge meie teenust ja teenige iga kliendi pealt. See on hea võimalus ettevõtetele, mis soovivad laiendada oma klientidele pakutavate toodete portfelli. Miratag on kasutusvalmis lahendus, mistõttu pole vaja muretseda arendamise või kasutajatoe pärast. Me pakume samuti turundusmaterjale ja -koolitusi.

Tunnete huvi Miratagi edasimüügi vastu? Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

*
*
*

Kaasaegne kvaliteeditagamise tarkvara

Miratag on mobiilirakenduste ja veebipõhiste vahendite komplekt, mis tõstab kvaliteedikontrolli võimalused uuele tasemele. Me kasutame eeliseid, mida pakuvad kaasaegsed tehnoloogiad, nagu nutitelefonid, NFC-kiibid (lähiväljaside) ja BLE-sensorid (madala energiatarbega Bluetooth), kvaliteedikontrollikaartide täitmise ja kogumise maksimaalseks hõlbustamiseks.

Meie hõlpsasti juurdepääsetav veebipõhine vahend annab reaalajas ülevaate kõigist kogutavatest andmetest ning see aitab jälgida mis tahes kõrvalekaldeid määratud ajakavadest ja normidest. Sisseehitatud ja kohandatavad teavitused hoiavad teid kursis kõigi häiretega ja aitavad ennetada võimalikke probleeme.

Miratag aitab säästa töötajate väljaõppele kuluvat aega, minimeerida kvaliteedikontrollile kuluvat aega ja tagada kõrvalekallete kiiret mõistmist.

Proovige tasuta

HACCP - ohuanalüüs ja kriitilised kontrollpunktid
Koguge temperatuure mobiiltelefoni ja BLE-sensorite abil
Koguge temperatuuriandmeid mobiiltelefoni ja temperatuuriandurite NFC-kiipidega
Koguge temperatuuriandmeid mobiiltelefoni ja NFC-kiipidega
Koguge ruumide puhastamise seirelehti mobiiltelefoni ja NFC-kiipidega
Kandke tooteid maha Miratagi mobiilirakenduse abil
Circle K logo
ISS logo
Securitas logo
USS logo
Tallinn Airport logo
Havi logo
Eesti Raudtee logo
Struve logo
Bullerei logo
Andronaco logo
Willer logo
ISO TÜV logo
BVLK logo