Edasimüügivõimalused

Miratag pakub kahte edasimüügivõimalust.

Müüge edasi piiratud juurdepääsuga kasutajakontosid, mis on seotud teie põhikontoga. See sobib ettevõtetele, kes soovivad müüa Miratagi oma toodete lisateenusena ja pakkuda oma klientidele reaalajas juurdepääsu Miratagile.

Hakake partneriks, müüge meie teenust ja teenige iga kliendi pealt. See on hea võimalus ettevõtetele, mis soovivad laiendada oma klientidele pakutavate toodete portfelli. Miratag on kasutusvalmis lahendus, mistõttu pole vaja muretseda arendamise või kasutajatoe pärast. Me pakume samuti turundusmaterjale ja -koolitusi.

Tunnete huvi Miratagi edasimüügi vastu? Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

*
*
*

Modern quality assurance software

Miratag is a set of mobile applications and online tools that lift the quality control possibilities to a new level. We use the advantages of modern technologies like smartphones, NFC tags (Near Field Communication) and BLE beacons (Bluetooth Low Energy) to make the filling and collecting of quality control sheets as easy as possible.

Our easy to access online tool gives a real-time overview of all the data collected and helps to monitor any deviations from the set schedules and norms. The built-in and customizable notifications keep you up to date with all the alerts and help to prevent issues that may arise.

Miratag helps to save time on employee training, minimize the time spent on quality monitoring and assures the quick understanding of deviations.

Try it for free

HACCP - Hazard analysis and critical control points
Collect temperatures using mobile phones and BLE-sensors
Collect temperatures using mobile phones and temperature sensor NFC-tags
Collect temperatures using mobile phones and NFC-tags
Collect room cleaning time-sheets using mobile phones and NFC-tags
Writing off products using Miratag mobile app
Circle K logo
ISS logo
Securitas logo
USS logo
Tallinn Airport logo
Havi logo
Eesti Raudtee logo
Struve logo
Bullerei logo
Andronaco logo
Willer logo
ISO TÜV logo
BVLK logo